
- В наявності
- Код: 313952
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 600 (UPLI-LI060KE-CG01B) Lin.int., AVR, 2 x евро, пластик
2 299 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ серії Keen мають "здатність керувати" і забезпечують необхідне резервне живлення для всіх побутових пристроїв. Це найважливіше рішення ДБЖ призначене для захисту ваших споживачів та домашніх офісів від перепадів, стрибків та інших аномалій електроживлення, які поєднуються в електромережі.
Як справжнє бюджетне рішення для резервного живлення, серія ДБЖ Keen розроблена з урахуванням універсальності, оснащена розетками Schuko для захисту широкого спектру обладнання. Keen 600 може захистити обладнання ПК та інші електронні пристрої від маршрутизаторів/модемів, телевізорів або цінних аудіосистем до зовнішніх пристроїв зберігання даних, принтерів (не лазерних), сканерів або простих систем безпеки.
Автоматичний регулятор напруги усуває проблеми, що виникають при зниженій або підвищеній напрузі. Він також захищає від стрибків і перенапруги, яким піддається понад 80% електронного обладнання. Для забезпечення повної функціональності після перепадів напруги Keen має функцію Auto-Restart, яка автоматично перезапускає підключені пристрої.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 4 мс |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна напруга | 230 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 87х165х276 мм |
| Ємність батарей | 7 Ah |
| Захист від високовольтних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність повна | 600 VA |
| Форма вихідної напруги | імітація синусоїди |
- Ціна: 2 299 ₴




