
- В наявності
- Код: 8501
Вентилятор Gembird FANCASE2/BALL
119 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Діаметр вентилятора | 90 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 30 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Кочення |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 г |
| Повітряний потік | 43.7 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 2.63 мм H2O |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 2.64 Вт |
| Розміри | 90 х 90 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.22 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 119 ₴

