
- Немає в наявності
- Код: 260262
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-1000VA+ (700Вт), Lin.int., AVR, 2 х Schuko, метал
6 975 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A 12В - ДБЖ / UPS з правильною синусоїдою є високотехнологічним і багатофункціональним обладнанням, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв і електроніки при раптовому або аварійному відключенні живлення електромережі.
Модель ДБЖ / UPS LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A 12В відрізняється високими якісними і технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення ДБЖ з чистою синусоїдою LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A
12В має показники потужності 700 Вт і вхідна напруга 140-275 V. Функцію стабілізації напруги, холодний старт. Батарея: підключається зовнішня 12V (поставляється окремо).
Захисний функціонал ДБЖ / UPS з чистою синусоїдою LPY- W - PSW-1000VA +(700Вт) 10A / 20A 12В: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високого / низького напруги.
Вибір UPS LPY- W - PSW-1000VA + (700Вт) 10A / 20A 12В з чистою синусоїдою - це оптимальне рішення якщо ви хочете забезпечити безперебійну роботу вашої електроніки, комп"ютерної / побутової техніки та збільшити термін її служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Час перемикання | 0,6 мс |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 310х265х170 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
- Ціна: 6 975 ₴




