
- Немає в наявності
- Код: 271583
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт)5A/10A, Lin.int., AVR, 2 x евро, LCD,
4 990 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A.
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
- з трансформаторними блоками живлення;
- з об'ємними індукційними котушками;
- з дроселем;
- з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо.
Джерело безперебійного живлення LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
3 кроки для підключення ДБЖ:
- Підключити акумулятор дотримуючись полярності;
- Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
- Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових, електричних або твердопаливних опалювальних котлів;
- ДБЖ для аварійного освітлення;
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора;
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів;
- як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - 400 циклів заряд/розряд;
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – 800 циклів заряд/розряд;
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – 1200 циклів заряд/розряд;
- Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи до 7000 циклів заряд/розряд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 145х180х235 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність повна | 500 VA |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
- Ціна: 4 990 ₴

