
- Немає в наявності
- Код: 457620
Джерело безперебійного живлення Socomec NeTYS PE 600 (600VA / 360W / 9AH) (NET0600-PE)
1 434 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рішення для:
• САПР, графічних робочих станцій
• мультимедійних робочих станцій та периферійних пристроїв
• РК-дисплеї та монітори
• обладнання в точках продажу
Переваги
Ідеальний та економічний захист для застосування у малому чи домашньому бізнесі, або на підприємствах чисельністю до 500 співробітників
• призначений для захисту інформаційного обладнання в умовах будинку, офісу або невеликих підприємств.
• Повний асортимент шести моделей для електроживлення навантаження з різним споживаним струмом і необхідним часом підтримки.
Простота експлуатації
• Панель керування з РК-дисплеєм з піктограмами/ світлодіодними індикаторами, що дозволяє легко контролювати режим роботи.
Рішення щодо захисту від перебоїв електроживлення та змін напруги
• Вбудована функція автоматичного регулювання напруги забезпечує стабілізацію вихідної напруги та запобігає переключенню в режим роботи від акумуляторних батарей, тим самим зберігаючи їхній заряд для забезпечення живлення важливого обладнання у разі вимкнення живлення.
Спрощене підключення
• Декілька розеток IEC 320 (за стандартом для інформаційного обладнання), що забезпечують просте підключення комп’ютерних та інформаційних периферійних пристроїв.
Захист ліній передачі даних
• Вбудований NTP захист для мереж LAN/ADSL від перенапруги в лініях передачі даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Socomec |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Вихідна напруга | 230 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 100х145х300 мм |
| Ємність батарей | 9 Ah |
| Захист від високовольних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | 3 |
| Кількість Schuko-розеток | Немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Потужність повна | 600 VA |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
- Ціна: 1 434 ₴

