
- Немає в наявності
- Код: 446079
Джерело безперебійного живлення Qoltec QLT1500L-53974/29588
5 000 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Qoltec Off-line - це сучасний та економічний пристрій, що забезпечує стабільну роботу комп’ютера навіть у разі відключення електроенергії.
Він ідеально підходить для тих, хто хоче контролювати стабільну роботу своїх пристроїв незалежно від коливань електроживлення.
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) для телекомунікаційного обладнання та апаратури автоматичної обробки даних.
Він забезпечує «запас» енергії у разі збою живлення, цим захищаючи від втрати даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qoltec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 370х135х165 мм |
| Ємність батарей | 2х9 Ah |
| Захист від високовольтних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | 2 |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Форма вихідної напруги | синусоїда |
- Ціна: 5 000 ₴


