
- Немає в наявності
- Код: 475749
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSWbt-500/12311 (RTSWbt-500/12311)
4 559 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ із правильною синусоїдою RITAR RTSWbt-500 - використовують у дата-центрах, на підприємствах та інших об'єктах з чутливим обладнанням, для забезпечення безперебійної роботи. Коли відключилася електрика або стався стрибок напруги, буде неприємно та витратно набувати нової техніки. З ДБЖ Ritar можна уникнути цих проблем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 175-275 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Захист від високовольних стрибків | Немає |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Потужність повна | 500 VA |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
- Ціна: 4 559 ₴


