
- В наявності
- Код: 440157
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-035 2000VA
7 699 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EnerGenie EG-UPS-035 2000VA — джерело безперебійного живлення, орієнтоване на безпеку даних в офісі та на вашому домашньому персональному комп'ютері.
Особливості:
- USB-інтерфейс для керування й індикації
- РК-індикатор статусу
- Захист від коротких замикань
- Захист від викидів напруги, перешкод і блискавок
- Звукове та візуальне сповіщення про події
- Захист батареї від перезаряджання та глибокого розряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від батареї за навантаження 50% | 8 хв |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 125х225х380 мм |
| Ємність батарей | 2х9 Ah |
| Захист від високовольних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | 3 |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Потужність повна | 20000 VA |
| Форма вихідної напруги | синусоїда |
- Ціна: 7 699 ₴





