
- Немає в наявності
- Код: 424711
Вентилятор ASUS TUF Gaming TF120 ARGB (90DA0030-B09000)
699 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 29 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Повітряний потік | 76 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | ARGB |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 699 ₴





