
- Немає в наявності
- Код: 485446
Вентилятор Corsair iCUE Link QX140 RGB PWM PC Fans Starter Kit with iCUE LINK System Hub (CO-9051004-WW)
4 990 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 37 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6 pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 839 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 82.5 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 3.5 мм H2O |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Сила струму | 1.02 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Підсвічування | RGB |
| Тип підшипника | магнітний (Magnetic Levitation) |
- Ціна: 4 990 ₴

