
- Немає в наявності
- Код: 360283
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LED (RTSW-600L12/08301)
4 333 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ з правильною синусоїдою RITAR RTSW-600 LED - основа для довгої та правильної служби вашої техніки! Коли офіс, підприємства та інші об'єкти оснащені чутливим та дуже важливим обладнанням, необхідно забезпечити безперебійну роботу при відключенні електроенергії або стрибках напруги. ДБЖ Ritar має все необхідне для вирішення цього завдання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 175-275 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 260х140х85 мм |
| Захист від високовольних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 1 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Потужність повна | 600 VA |
| Напруга акумулятора (В) | 12 В |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
- Ціна: 4 333 ₴


