
- Немає в наявності
- Код: 413907
Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-UL3000VA
5 160 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL3000VA (1800Вт) відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних засобів.
Безперебійний ДБЖ/UPS LP-UL3000VA (1800Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 3000/1800 VA/W та вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду та надлишкового заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 4 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги у мережі.
Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку чи офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-UL3000VA (1800Вт) - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення.
Цей ДБЖ оснащений функціональним USB портом, за допомогою якого можна переглядати вхідну/вихідну напругу, режими пристрою (частота, рівень заряду/розряду батареї, навантаження інвертора, температура). Також можна перевірити тривожну ситуацію: від’єднаний UPS, відключення від мережі, низька напруга батареї, відключення ДБЖ, UPS несправності, тестування та байпас тощо. Про ці та інші функції можна докладніше прочитати в інструкції: PowerManager II
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 2-8 мс |
| Вхідна напруга | 145-295 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 450х220х160 мм |
| Ємність батарей | 4х9 Ah |
| Захист від високовольних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
- Ціна: 5 160 ₴


