
- Немає в наявності
- Код: 271592
Джерело безперебійного живлення LogicPower UL650VA
1 866 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний ДБЖ LP UL650VA відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів у будинку чи офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод у електромережі.
Цей ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
-комп'ютери, ноутбуки;
-Невеликі сервери, робочі станції, мережеві пристрої;
-Пристрої RTV (телевізори, тюнери, колонки, проектори);
-Системи сигналізації та відеоспостереження;
-телекомунікації та фіскальні пристрої;
-Контрольно-вимірювальну апаратуру.
Основні переваги ДБЖ LP-UL650VA (390Вт):
-Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 390 Вт.
-Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
-Ємність акумулятору. Прилад попередньо містить вбудований акумулятор без необхідності додаткової купівлі та обслуговування.
-Матеріал корпусу. Міцний металевий корпус прослужить вам довго та витримає механічну дію.
-LCD дисплей. Яскравий дисплей, що відображає основні показники роботи пристрою у режимі реального часу.
-Наявність роз'єму USB. Наявність порту USB дозволяє зручно виконувати моніторинг роботи пристрою, підключаючи його до комп'ютера.
-Мінімальний час перемикання на АКБ. Максимально короткий час перемикання ДБЖ у режим живлення від батареї 2-6 мілісекунд та час забезпечення резервного живлення до 15 хвилин залежно від навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 390 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 89х140х305 мм |
| Ємність батарей | 7.5 Ah |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність повна | 650 VA |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
- Ціна: 1 866 ₴




