
- Немає в наявності
- Код: 473558
Вентилятор APNX FP1-140 ARGB White (APF4-PF11217.21)
380 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
">При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1300 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 32.9 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 1.77 мм H2O |
| Споживана потужність | 4.8 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 30 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Регулювання обертів | Да |
| Сила струму | 0.4 А |
| Товщина | 30 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Повітряний потік | 86.9 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
- Ціна: 380 ₴





