
- Немає в наявності
- Код: 493409
Вентилятор Corsair iCUE ML140 RGB Elite Premium Dual Pack (CO-9050119-WW)
1 774 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31.8 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 591 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 82.9 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 2.06 мм H2O |
| Підсвічування | RGB |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Сила струму | 0.145 А |
| Тип підшипника | магнітний (Magnetic Levitation) |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 1 774 ₴

