
- Немає в наявності
- Код: 325257
Вентилятор DeepCool RF120
609 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне RGB-підсвічування з можливістю налаштування
У RF 120 використовуються шість яскравих RGB-світлодіодів, тому він відмінно підходить для підсвічування вашого ПК і здатний створювати «магічні» ефекти зі зміною режимів, включаючи «дихаючий», постійне підсвічування і режим автоматичної зміни кольорів.
Зручне управління RGB-підсвічуванням
У комплект поставки входить провідний пульт управління, за допомогою якого можна змінювати швидкість обертання вентилятора і режими роботи підсвічування.
Поліпшене охолодження системи
Сила повітряного потоку і тиск повітря, які створює вентилятор, підібрані так, щоб забезпечити повну сумісність з будь-яким корпусом або системою водяного охолодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 56.5 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 1.66 мм H2O |
| Підсвічування | RGB |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 609 ₴









