
- В наявності
- Код: 325259
Вентилятор DeepCool RF120-3 IN 1
1 709 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шість яскравих RGB-світлодіодів створюють «чарівні» світлові ефекти.
Підтримка ШІМ забезпечує інтелектуальне управління системою охолодження.
Два варіанти управління RGB-підсвічуванням: за допомогою проводового пульта або додатки для материнських плат з підтримкою RGB SYNC*.
Спеціальні гумові прокладки знижують рівень вібрації і шуму при роботі вентилятора.
Підтримка різних режимів роботи підсвічування, включаючи «дихаючу», постійну і з автоматичною зміною кольорів.
Сила повітряного потоку і тиск повітря, які створює вентилятор, підібрані так, щоб забезпечити повну сумісність з будь-яким корпусом або системою водяного охолодження.
*Motherboard software supported if it features RGB SYNC and a 12V RGB 4-pin port.
*Додаток для материнських плат підтримується, якщо на материнській платі є 12-В 4-піновий порт і вона працює з технологією RGB SYNC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 56.5 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 1.66 мм H2O |
| Підсвічування | RGB |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 1 709 ₴








