
- Немає в наявності
- Код: 504876
Вентилятор Corsair iCUE Link RX140 RGB PWM White Dual Pack (CO-9051024-WW)
1 161 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додайте вентилятори CORSAIR RX140 з ШИМ-керуванням, які допоможуть подолати перешкоди завдяки високому статичному тиску та швидкості обертання з ШИМ-керуванням та створені з використанням високоякісного рідкокристалічного полімеру та технології CORSAIR AirGuide.
Удосконалена форма лопатей
Системний концентратор iCUE LINK включений у комплект постачання
Лопаті вентилятора з рідкокристалічного полімеру (LCP), армовані скловолокном
Технологія AirGuide для інтенсивного охолодження
Підшипник з магнітним куполом для мінімального шуму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 36 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 380 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 3.75 мм H2O |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Сила струму | 0.7 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір крильчатки | Білий |
| Повітряний потік | 94.7 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | RGB |
| Тип підшипника | магнітний (Magnetic Levitation) |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 161 ₴



