
- Немає в наявності
- Код: 508758
Вентилятор Arctic P14 PWM PST Black (ACFAN00125A)
448 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 23 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 194 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 2.4 мм H2O |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 3.9 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 27 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Сила струму | 0.12 А |
| Товщина | 27 мм |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Повітряний потік | 72.8 CFM |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 448 ₴





