
- Немає в наявності
- Код: 512760
Комплект резервного живлення Njoy, ДБЖ Aira 1200 + АКБ OZ Power OZ12V100 12V 100AH
10 319 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наш новий продукт nJoy, Aira 1200, був створений для забезпечення належного функціонування індуктивних споживачів (електродвигунів). ДБЖ спеціально призначений для пристроїв центрального опалення, захищаючи їх від коливань напруги і забезпечуючи тривалу роботу в разі збою живлення. Цей ДБЖ може захищати і забезпечувати резервне копіювання будь-якого типу обладнання, від електронних пристроїв до побутової техніки.
Оснащений РК-дисплеєм, Aira 1200 відображає в режимі реального часу інформацію про стан свого ДБЖ, рівень заряду батареї або при виникненні помилки в його роботі.
Цей ДБЖ не містить внутрішніх батарей, їх потрібно купувати окремо. До Aira 1200 можна підключити одну або кілька зовнішніх батарей. Залежно від ємності використовуваної батареї ми можемо отримати адаптоване час резервного живлення в залежності від вимог споживачів.
Гарантія на АКБ - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Час перемикання | <10 мс |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВХГ) | 255х120х290 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність повна | 1200 VA |
| Форма вихідної напруги | синусоїда |
- Ціна: 10 319 ₴

