
- Немає в наявності
- Код: 3198
Джерело безперебійного живлення Powercom BNT-600AP (00210085)
4 019 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактні Line-interactive ІБП серії Black Knight призначені для захисту персональних комп"ютерів і невеликих робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних і радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Вихідна напруга | 220 В ± 5% |
| Габарити (ШхВХГ) | 97х135х320 мм |
| Захист від високовольних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність повна | 600 VA |
- Ціна: 4 019 ₴


