
- Немає в наявності
- Код: 305270
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-U850VA-P
2 957 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представлений у нашому каталозі інтерактивний ДБЖ LP U850VA-P(510Вт) відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі.
Безперебійний ИБП/UPS LP U850VA-P(510Вт) (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 510 Вт, вхідна напруга 145-290 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP U850VA-P(510Вт) передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автоподзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 2 євророзетки, інтерфейс USB, захист RG45\11, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP U850VA-P(510Вт) - це оптимальне і доступне по вартості рішення.
Даний ДБЖ оснащений функціональним USB портом, за допомогою якого можна переглядати вхідна/вихідна напруги, режими пристрою(частота , рівень заряду/розряду батареї, навантаження інвертора, температура). Так само можна перевірити тривожну ситуацію: від’єднано UPS, відключення від мережі, низька напруга батареї, відключення ДБЖ, UPS несправності, тестування і байпас і т. д. Про ці та інші функції можна детальніше прочитати в інструкції: « PowerManager II»
У тому випадку якщо у вас виникли труднощі, пов’язані з вибором потрібної моделі ИБП/UPS, ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть вам вибрати інтерактивний ДБЖ у відповідності з вашими потребами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 510 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Час роботи від батареї за навантаження 50% | 10 хв |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 95х140х310 мм |
| Ємність батарей | 8.5 Ah |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність повна | 850 VA |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
- Ціна: 2 957 ₴


