
- Немає в наявності
- Код: 511016
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-1000VA+
6 134 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
з трансформаторними блоками живлення
з об’ємними індукційними котушками
з дроселем
з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо
Джерело безперебійного живлення LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
Використовувати ДБЖ необхідно тільки разом з акумуляторною батарею, яка повинна відповідати технічним характеристикам пристрою.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
Літій залізо фосфатний акумулятор адаптований під роботу з джерелом безперебійного живлення (ДБЖ). Ресурс роботи до 7000 циклів заряд/разряд.
3 кроки для підключення ДБЖ:
Підключити акумулятор дотримуючись полярності;
Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
ДБЖ для аварійного освітлення
для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора
UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп’ютерів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Форма вихідної напруги | Правильна синусоїда |
- Ціна: 6 134 ₴





