
- Немає в наявності
- Код: 254485
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1000AP Schuko, Lin.int., AVR, 3 x евро, USB, пластик (00210219)
3 308 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії RAPTOR призначені для захисту персональних комп"ютерів і мережевого устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Завдяки наявності вбудованого стабілізатора напруги у всіх моделях RAPTOR підтримують вихідну напругу в межах норми при постійно зниженій напрузі електромережі, не використовуючи ресурс акумулятора. Для зручності підключення обладнання в ДБЖ передбачено три вихідних роз"єми з батарейній підтримкою. ДБЖ серії RAPTOR, відрізняючись невисокою ціною, забезпечать захист Вашої техніки від основних проблем електромережі, займаючи мінімум робочого простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час перемикання | 2-4 мс |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Вихідна напруга | 220-240 В ± 5% |
| Габарити (ШхВХГ) | 100х278х143 мм |
| Ємність батарей | 9 Ah |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
- Ціна: 3 308 ₴


