
- Немає в наявності
- Код: 4902
Джерело безперебійного живлення Powercom WOW-1000U, Off-Line, 4 x евро, USB, RJ-45, пластик (00210088)
4 667 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайно компактний і легкий ДБЖ для домашнього використання, забезпечує надійний захист персональних комп"ютерів, мережевих комутаторів, модемів, роутерів і мережевих сховищ даних. Горизонтально розташовані евророзетки забезпечені захистом від проникнення сторонніх предметів, що дозволяє використовувати WOW в будинку з маленькими дітьми (у всіх моделях крім WOW-300). Захист від короткого замикання виконана без використання плавких запобіжників - досить просто натиснути кнопку автоматичного вимикача, і ДБЖ знову готовий до роботи. Моделі з індексом U забезпечені не тільки вбудованим захистом телефонної і мережевий лінії від імпульсних перешкод, але USB-портом для зв"язку з комп"ютером. Після підключення до USB-порту комп"ютера можливо коректне згортання операційної системи зі збереженням даних при розряді акумулятора ДБЖ, а c використанням програмного забезпечення UPSMON, розсилка повідомлень про стан ДБЖ і електромережі, ведення історії подій і багато іншого. Моделі серії WOW забезпечать надійний захист електроживлення комп"ютерної та мережевої техніки вдома і в невеликому офісі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВХГ) | 120х85х410 мм |
| Ємність батарей | 9 Ah |
| Захист від високовольних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Час перемикання | 2-4 мс |
| Вхідна напруга | 220-230 В ± 25% |
| Вихідна напруга | 220-230 В ± 5% |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
- Ціна: 4 667 ₴


