
- В наявності
- Код: 519338
Вентилятор ID-Cooling AS-140-W Duet White
649 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ize:16px">ss="ck-alert__title">При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 24.9 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 72.2 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 1.65 мм H2O |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 1.44 Вт |
| Розміри | 140 х 140 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Сила струму | 0.12 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 649 ₴






