
- В наявності
- Код: 513801
Джерело безперебійного живлення Prologix 1500 (PLPU1500VA4LED)
4 559 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Prologix - це компанія, що займається виробництвом передової комп’ютерної техніки, яка стала невід’ємною частиною повсякденного життя сучасної людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 6 мс |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна напруга | 220-240 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 130х182х320 мм |
| Ємність батарей | 2х9 Ah |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Форма вихідної напруги | Модифікована синусоїда |
- Ціна: 4 559 ₴

