
- Немає в наявності
- Код: 525305
Джерело безперебійного живлення TTN DC-1018 18W
2 693 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DC-1018 — це компактне і потужне джерело безперебійного живлення, розроблене спеціально для роутерів. Завдяки акумулятору з ємністю 12000mAh та потужності 18W цей пристрій забезпечує надійне живлення вашого роутера, гарантуючи безперервний доступ до Інтернету навіть під час відключення електроенергії. Забудьте про перебої з’єднання і насолоджуйтесь стабільною роботою мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.39 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВХГ) | 160х105х33 мм |
| Вхідна напруга | 86-265 В |
| Вихідна напруга | 5/9/12 В |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Ємність батарей | 12 Ah |
| Потужність повна | 400 VA |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Захист від високовольних стрибків | Немає |
- Ціна: 2 693 ₴









