
- Немає в наявності
- Код: 530401
Комплект резервного живлення Prologix 1200 (PLP1200XL) + АКБ PL12-100GEL, GEL
10 324 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Prologix - це компанія, що займається виробництвом передової комп’ютерної техніки, яка стала невід’ємною частиною повсякденного життя сучасної людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Колір корпусу | Білий |
| Ємність акумулятору | 100 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 29.8 кг |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип клем | T14 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
- Ціна: 10 324 ₴


