
- Немає в наявності
- Код: 530397
Комплект резервного живлення Prologix 600 (PLP600XL) + АКБ PL12-80, AGM
5 873 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Prologix - це компанія, що займається виробництвом передової комп’ютерної техніки, яка стала невід’ємною частиною повсякденного життя сучасної людини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | AGM |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.5 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип клем | F11 (M6) |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Максимальний струм заряду | 24 А |
- Ціна: 5 873 ₴


