
- Немає в наявності
- Код: 530400
Комплект резервного живлення Prologix 1000 (PLP1000XL) + АКБ PL12-100, AGM
9 928 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Prologix - це компанія, що займається виробництвом передової комп’ютерної техніки, яка стала невід’ємною частиною повсякденного життя сучасної людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Ємність акумулятору | 100 мАг |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.5 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип клем | F12 (M8) |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Максимальний струм заряду | 30 А |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
- Ціна: 9 928 ₴


