
- Немає в наявності
- Код: 373997
Док-станція USB-C Belkin 4in1 Multiport Dock Gray (AVC006BTSGY)
1 143 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підключіть свій ноутбук до монітора 4K, проектора і інших пристроїв за допомогою многопортового адаптера USB-C 4-в-1. Цей компактний адаптер – ідеальне рішення для дому, офісу або проміжних робочих станцій. Він оснащений двома портами USB-A для зарядки і підключення вашого смартфона, планшета, клавіатури, флеш-накопичувача, миші або іншого пристрою з високим споживанням енергії, а порт HDMI дозволяє підключати ваш MacBook Pro або інший ноутбук USB-C до дисплея до дозволів 4K . Підключіть адаптер або зарядний кабель для наскрізної потужності до 100 Вт, тому вам не потрібно вибирати між розширенням порту і зарядкою. Пропускна здатність 5 Гбіт/с забезпечує швидку передачу даних між комп’ютером і периферійними пристроями. Цей адаптер в елегантному алюмінієвому корпусі, що поєднується з популярними пристроями, стане стильним доповненням для вашої роботи, навчання або гри. Особливості: Перетворіть один порт USB-C в порт HDMI 1.4, 2 порти USB-A 3.0 BC1.2 і порт USB-C PD. Підключайтеся до пристроїв з високим енергоспоживанням, таким як жорсткі диски, телефони та планшети, за допомогою портів USB-A 3.0. Доступ до дозволами до 4K (3840x2160 при 30 Гц) через порт HDMI Підтримує наскрізну зарядку до 100 Вт Швидка передача даних між комп’ютером і периферійними пристроями з пропускною спроможністю до 5 Гбіт/с. Компактний дизайн забезпечує мобільність і зменшує безлад на робочому столі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Belkin |
| Застосування док-станції | Для ноутбуків |
| Тип док-станції | Мультимедійна |
| Інтерфейси | USB, HDMI |
| Живлення | USB |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 58 г |
- Ціна: 1 143 ₴



