
- В наявності
- Код: 509758
Джерело безперебійного живлення FrimeCom GS-1500
4 722,38 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 8 мс |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вхідна напруга | 140-290 В |
| Вихідна напруга | 220-230 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 345х123х189 мм |
| Ємність батарей | 2х9 Ah |
| Захист від високовольних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Форма вихідної напруги | Імітація синусоїди |
- Ціна: 4 722,38 ₴



