
- Немає в наявності
- Код: 271352
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-2000AP, Lin.int., AVR, 4 x евро, USB, LCD, пластик (00210226)
7 064 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель призначена для захисту персональних комп’ютерів спільно з монітором, мережевих комутаторів, модемів та іншого обчислювального і телекомунікаційного устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії RAPTOR з LCD забезпечать надійний захист вашої техніки, при цьому знаходяться в доступному ціновому сегменті разом з іншими моделями серії, а нові функції зроблять процес використання приладу більш зручним.
Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумулятора при коливанні напруги електромережі.
Комунікаційний порт USB для зв’язку з комп’ютером дозволить своєчасно завершити роботу системи зі збереженням даних.
ДБЖ має стильний дизайн, яскравий РК-дисплей, що відображає режими роботи ДБЖ, заряд акумулятора та вихідну напругу, і знімний шнур, що дозволяє безпечно переміщати пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Вихідна напруга | 220-240 В ± 5% |
| Габарити (ШхВХГ) | 147х164х360 мм |
| Захист від високовольних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність повна | 2000 VA |
- Ціна: 7 064 ₴



