
- Немає в наявності
- Код: 524013
Вентилятор 1stPlayer FC(AP) White
234 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 32.2 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 47.65 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | ARGB |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Регулювання обертів | Да |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 234 ₴




