
- Немає в наявності
- Код: 511008
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-3000VA (2000Вт)
19 675 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-3000VA (2000Вт) має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 160-275 на вході і до 230±10% на виході.
Використовувати ДБЖ необхідно лише разом з акумуляторною батареєю, яка повинна відповідати технічним характеристикам пристрою.
3 кроки для підключення ДБЖ:
1. Підключити акумуляторну батарею, дотримуючись полярності;
2. Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 230В;
3. Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
ДБЖ для аварійного освітлення
для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора
UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп’ютерів
Як обрати ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення?
Перед тим як купити ДБЖ з правильною (чистою) синусоїдою необхідно врахувати такі технічні характеристики:
Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти у технічній документації кожної з одиниць обладнання.
Пускова потужність – кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для підключення ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
Необхідний час для автономної роботи від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи - до 7000 циклів заряд/розряд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.7 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Час роботи від АКБ за навантаження 50% | немає даних |
| Вхідна напруга | 160-275 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| РК-дисплей | Да |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Да |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 1 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Потужність активна | 1500 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Наявність USB-порту | Немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 19 675 ₴







