
- Немає в наявності
- Код: 253414
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-1100VA-P
4 163 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення LPM-1100VA-P забезпечує резервне живлення комп'ютерної техніки і виконує функції стабілізатора напруги в мережі.
До UPS LogicPower LPM-1100VA-P можна одночасно підключити чотири одиниці техніки сумарною потужністю до 770 Вт. Тип підключення - стандартна розетка (європейського типу).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час перемикання | 2-6 мс |
| Час роботи від АКБ за навантаження 50% | 3 хв |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Вихідна напруга | 220 В ± 10% |
| Габарити (ШхВХГ) | 120х350х190 мм |
| РК-дисплей | Немає |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Потужність активна | 770 Вт |
| Потужність повна | 1100 VA |
| Наявність USB-порту | Немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 163 ₴



