
- В наявності
- Код: 534815
Вентилятор DeepCool FD12 ARGB WH-3 IN 1
2 149 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 26.9 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 63.6 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 2.56 мм H2O |
| Підсвічування | ARGB |
| Споживана потужність | 1.56 Вт |
| Розміри вентилятора, мм | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Регулювання обертів | Да |
| Сила струму | 0.13 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 2 149 ₴










