
- Немає в наявності
- Код: 538735
Джерело безперебійного живлення Yepo Mini Smart Portable DC-UPS 12800 mAh 36W (UA-111236)
1 995 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний ритм життя вимагає надійних рішень для захисту електроніки від перебоїв електроживлення. Саме тому портативні джерела безперебійного живлення (ДБЖ) набувають дедалі більшої популярності. Один із лідерів у цій категорії — YEPO Mini Smart Portable UPS 12800 mAh 36W. Його компактний дизайн, потужний акумулятор і багатофункціональність роблять його незамінним помічником для дому, офісу.
Основні характеристики YEPO Mini Smart Portable UPS
1. Ємність акумулятора 12800 мА·год:
Забезпечує тривалу роботу ваших пристроїв у разі перебоїв із електропостачанням. Це дозволяє підтримувати живлення навіть енергоємних пристроїв протягом кількох годин.
2. Потужність 36 Вт:
Ідеально підходить для маршрутизаторів, камер відеоспостереження, LED-освітлення, гаджетів та іншої техніки.
3. Універсальні виходи DC (5V/9V/12V):
Цей ДБЖ забезпечує сумісність із широким спектром пристроїв завдяки декільком виходам із різною напругою.
4. Компактний і портативний дизайн:
Вага та розміри дозволяють легко переносити пристрій і використовувати його навіть у дорозі.
5. Розумне управління живленням:
Інтелектуальна система захисту запобігає перегріву, короткому замиканню, перевантаженню та перенапрузі, забезпечуючи довговічність пристроїв. ДБЖ YEPO Mini Smart Portable DC-UPS 12800 mAh 36W (DC-5V/9V/12V) (UA-111236)
DC1236W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YEPO |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час роботи від АКБ за навантаження 50% | немає даних |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вихідна напруга | 5/9/12 В |
| Габарити (ШхВХГ) | 160х102х32 мм |
| Ємність акумулятора | 12.8 мА/год |
| РК-дисплей | Немає |
| Захист від високовольтних стрибків | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | Немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Потужність активна | 36 Вт |
| Призначення | Для роутера |
| Наявність USB-порту | Да |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 995 ₴




