
- Немає в наявності
- Код: 540341
Планшет Lenovo Yoga Tab Plus TB520FU 16/256GB Tidal Teal + Keyboard&Pen (ZAEG0008UA)
34 990 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lenovo Yoga Tab Plus — стильний планшет Lenovo з підтриманням ШІ, який надасть вам нові можливості для роботи й творчості. Він оснащений містким акумулятором, який підтримує швидку зарядку для тривалої роботи, потокових сеансів тощо.
Пристрій має дисплей 3K PureSight Pro з антибліковим покриттям, з яким очі не перевтомлюватимуться навіть під час тривалого використання. Завдяки плавній частоті оновлення, високій роздільній здатності та хорошому кольоровому охопленню DCI-P3 кожна деталь матиме реалістичний вигляд. Швидко перемикайся між роботою та відпочинком, змінюючи режим дисплея для кращого сприйняття інформації на екрані.
Ґаджет працює на основі інноваційного Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, що разом з нейронним процесором Qualcomm Hexagon NPU забезпечить чудову продуктивність роботи з ШІ. Планшет функціонує швидко та плавно в моменти пікових навантажень, тому вам не доведеться обмежувати свій потенціал під час роботи чи творчості.
Використовуйте потужність розумного асистента Lenovo AI Now за допомогою Smart Connect для безперебійної цифрової взаємодії. Швидко отримуйте доступ до інструментів штучного інтелекту, виконуйте пошук файлів і навіть керуйте планшетом Android, телефоном і ПК з Windows за допомогою простих підказок.
У комплекті планшет має стилус Lenovo Tab Pen Pro з ергономічним дизайном та ультратонким кінчиком 1,4 мм. Малюйте найменші деталі максимально точно, створюйте складні ескізи з відчуттям комфорту і впевненості в кожному русі.
Lenovo Yoga Tab Plus оснащено системою з низькочастотних динаміків, що відповідають за якісне звучання глибоких басів, та високочастотних динаміків, які відтворюють високі частоти у найвищій якості. Вони гарантуватимуть чистий звук під час перегляду улюбленого контенту чи ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 12.7 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Роздільна здатність екрану | 2944x1840 |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 640 г |
| Довжина | 290.91 мм |
| Товщина | 6.69 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Стилус, Знімна клавіатура |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10200 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Супутникова навігація | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11ru) |
| Графічний процесор | Adreno 750 |
| Захист від пилу та вологи | IP53 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | без SIM-картки |
| Комплектація | зарядний пристрій + кабель |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність аудіороз'єму 3.5 мм | Немає |
| Підтримка еSim | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | Немає |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Серія | Lenovo Tab Plus |
| Стандарти зв'язку | Немає |
| Тип матриці | IPS |
| Частота | 3.3 ГГц |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
- Ціна: 34 990 ₴










