
- В наявності
- Код: 540913
Планшет Lenovo Tab TB311XU 4/128GB 4G Luna Grey + Kids Bumper&Pen (ZAEJ0129UA)
9 498 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lenovo Tab: твій стиль — твій планшет
Новий погляд на щоденні завдання — цей елегантний металевий планшет створений, щоб дарувати тобі години розваг у нон-стоп режимі. За якісне звучання та зображення відповідають два стереодинаміки, що підтримують Dolby Atmos, та екран Full HD діагоналлю 10,1 дюйма, а процесор MediaTek Helio G85 забезпечить плавний перегляд вебсторінок, ігри та стримінг. Універсальний аксесуар допоможе звільнити руки та насолоджуватися зручним переглядом у горизонтальному чи вертикальному режимах.
Розваги без втоми
Цей планшет розроблено, щоб відповідати твоїм щоденним потребам — чи то перегляд улюблених телешоу, чи поринання у довгі години вебсерфінгу. Насолоджуйся тривалими стримами чи серіалами без втоми очей із чітким дисплеєм Full HD, що має сертифіковану технологію зниження випромінювання синього світла. Відчуй ефект повного поринання завдяки просторовому звучанню двох динаміків, оснащених технологією Dolby Atmos.
Розваги без зупинок
Готовий до твоїх завдань у будь-який момент. Повний заряд батареї планшета забезпечить тобі цілий день використання пристрою. З підтримкою швидкого зарядження потужністю 15 Вт запас енергії акумулятора ємністю 5100 мА*год поповнюється ультрашвидко.
Режим очікування — до одного місяця
Режим стримінгу — до 9,5 годин
Грай у комфортному режимі
Поринай у швидкі та плавні ігри на планшеті Lenovo Tab із процесором MediaTek Helio G85. Влаштуйся зручніше та насолоджуйся реалістичним плавним зображенням завдяки частоті оновлення 60 Гц. А про необхідне місце для зберігання твоїх колекцій ігор та іншого контенту подбає внутрішня пам’ять до 125 ГБ із можливістю розширення до 1 ТБ.
Елегантний. Лаконічний. Вишуканий.
Корпус виконано з металу
Стильні заокруглені кути
Доступний у двох кольорах: Luna grey і Polar blue
Вага — 425 г
Стильний елемент твого інтер’єру
У режимі очікування твій планшет перетвориться на елегантний годинник або вишукану цифрову фоторамку. Навіть коли ти не використовуєш пристрій, персоналізуй свій простір — налаштуй демонстрацію улюблених фото чи слідкуй за часом.
Універсальний і легкий
Чохол-книжка
Звільни руки та захисти дисплей і корпус планшета від раптових пошкоджень завдяки чохлу з повним захистом.
Лаконічний прозорий чохол
Зручно розташуй пристрій для комфортного перегляду відео, рецептів чи іншого контенту з цим легким прозорим чохлом, оснащеним підставкою.
Lenovo Play Suite
Усе, що потрібно малечі: стилус для малювання, кольоровий бампер та цікаві пізнавальні застосунки.
Створено з турботою
Гарантовані оновлення безпеки впродовж 4 років
Встановлене ПЗ Android 14 та Lenovo ZUI 16
Передбачено оновлення ОС до Android 16 для насолоди тривалим використанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | MediaTek Helio G85 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 425 г |
| Довжина | 235.7 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Стилус |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5100 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Захист від пилу та вологи | IP52 |
| Комплектація | зарядний пристрій + кабель, чохол |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність аудіороз'єму 3.5 мм | Да |
| Підтримка еSim | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | Да |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Серія | Lenovo Tab |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
- Ціна: 9 498 ₴










