
- В наявності
- Код: 549102
Вентилятор Atcom ATcool 12025
136 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор корпусний
тип вентилятора: втулка
швидкість вентилятора 1200 об/хв
розміри вентилятора: 120*120*25 мм
роз’єм: 3 пін
Номінальна напруга, 12в
матеріал: пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atcom |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 136 ₴

