
- Немає в наявності
- Код: 460184
Вентилятор Corsair iCUE AF120 RGB Slim Black (CO-9050162-WW)
1 295 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 27.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів, Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 106 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 56.3 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Підсвічування | RGB |
| Розміри | 120 х 120 х 15 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Товщина | 15 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 1 295 ₴





