
- Немає в наявності
- Код: 504921
SSD диск 4ТB Samsung 990 PRO M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V9P4T0BW)
24 856 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Samsung 990 Pro 2280 – твердотільний накопичувач внутрішнього типу. Виготовлений у компактному форм-факторі M.2, призначений для сучасних тонких систем. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність, малий розмір та полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Побудований на основі сучасної пам'яті MLC, яка демонструє високі швидкості запису та зчитування. Об'єму в 4 ТБ достатньо для зберігання різноманітної інформації. Швидкість зчитування дорівнює 7450 МБ на секунду, запису – 6900 МБ на секунду.
Фірмове програмне забезпечення
Samsung Magician допоможе моніторити роботу компонента. Програма допоможе захистити дані, отримувати оновлення та контролювати стан сховища.
SSD-накопичувач Samsung 990 Pro 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe
Досягніть максимальної продуктивності PCIe 4.0. Відчуйте більш тривалу швидкість, що вражає супротивника. Інтелектуальне керування нагріванням вбудованого контролера забезпечує неперевершену енергоефективність, зберігаючи неперевершену швидкість та продуктивність, щоб ви завжди були на висоті гри.
Революційна енергоефективність
Вища продуктивність зазвичай споживає більше енергії. 990 PRO споживає менше енергії з підвищенням продуктивності на ват на 50% порівняно з 980 PRO. Ця конструкція з низьким споживанням енергії забезпечує максимальну продуктивність PCIe 4.0 з оптимальною енергоефективністю.
Творець чемпіонів
SSD-накопичувач 990 PRO забезпечує найкращий ігровий процес. Більш ніж на 55% покращення продуктивності забезпечує швидше завантаження для максимальної реалістичності ігор для ПК PS5 та DirectStorage.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Швидкість запису | 6900 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 7450 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 22 000/80 000 |
| TBW (ресурс записів) | 2400 ТВ |
| Час роботи на відмову | 1.5 мільйонів годин |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, SMART |
| Контролер | Samsung in-house |
| Заощадження енергії | до 8,6 Вт |
| Серія | Samsung 990 PRO |
| Тип пам' яті | MLC |
| Енергоспоживання | максимум: 8.6 Вт |
- Ціна: 24 856 ₴








