
- Немає в наявності
- Код: 549766
Джерело безперебійного живлення TTN DCL-36W 36W PoE
2 993 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TTN DCL-36W оснащено акумулятором LiFePO4 ємністю 20000mAh, що забезпечує довготривале живлення роутера, оптичного термінала, камер відеоспостереження, маршрутизаторів і пристроїв розумного дому до 10 годин без підключення до електромережі. Ви зможете продовжити роботу, дивитися фільми, грати в ігри або вести переговори, навіть коли виникають перебої з електрикою. Ця технологія підтримує до 2000 циклів заряд-розряд, посилюючи довговічність роботи, порівняно з традиційними акумуляторами.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.82 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Час роботи від АКБ за навантаження 50% | немає даних |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вихідна напруга | 5/9/12/24 В |
| Габарити (ШхВХГ) | 158х81.5х68.5 мм |
| Ємність акумулятора | 20 мА/год |
| РК-дисплей | Немає |
| Захист від високовольтних стрибків | Немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | Немає |
| Кількість IEC-розеток | Немає |
| Кількість Schuko-розеток | Немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | Немає |
| Потужність активна | 36 Вт |
| Потужність повна | 400 VA |
| Призначення | Для роутера |
| Наявність USB-порту | Да |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 993 ₴








