
- В наявності
- Код: 13568
Вентилятор Gembird 80х80х25мм Sleeve 4pin (FANCASE-4)
69 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія Gembird вже тривалий час випускає якісні комплектуючі до ПК і продукцію комп"ютерної периферії. Кулер для корпусу Gembird FANCASE-4 Sleeve є простим і недорогим варіантом охолодження системи. Вентилятор не видає багато шуму і буде відмінним вибором для вашої системи за доступною ціною.
GEMBIRD FANCASE-4 Sleeve - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Ця модель вентилятора відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало галасу в поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу та охолодження центрального процесора йдуть рука об руку. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніше робота комп"ютера.
Особливості: розмір: 80х80 мм; швидкість обертання: 2600 об/хв; живлення: 4-pin; рівень шуму: 25 дБ.
Компанія Gembird виробляє свій товар на власних заводах в Китаї, що забезпечує значну цінову перевагу і конкурентоспроможні ціни для її споживачів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 30.4 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 г |
| Повітряний потік | 32.5 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 2.8 мм H2O |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 1.92 Вт |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Сила струму | 0.16 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 69 ₴





