
- Немає в наявності
- Код: 551697
Монiтор Samsung 24" Essential S3 LS24F320 (LS24F320GAIXCI) IPS Black 120Hz
3 699 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Частота оновлення 120 Гц
Залишайтеся в центрі подій коли граєте в ігри, дивитеся відео або працюєте над творчими проєктами. Частота оновлення 120 Гц зменшує затримку та розмиття руху, щоб ви нічого не пропустили у швидкі моменти.
Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана
Захистіть свої очі та досягайте більшого. Удосконалена технологія комфорту для очей, зменшує навантаження на очі, мінімізуючи синє світло й усуваючи дратівливе мерехтіння екрана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Час відгуку | 5 мс |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | немає |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Габарити (ШхВХГ) | 540.7х428.5х175.1 мм |
| Додаткові роз'єми | Немає |
| Ігрові технології | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Концентратор USB | Немає |
| Потужність аудіосистеми | Немає |
| Поворотний екран (Pivot) | немає |
| Споживана потужність (у роботі) | 22 Вт |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Немає |
| Кут огляду | 178°/178° |
- Ціна: 3 699 ₴








