
- Немає в наявності
- Код: 466811
Вентилятор Arctic P8 PWM PST Black (ACFAN00150A)
300 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При замовленні більш ніж 1 шт. уточнюйте будь ласка наявність кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82 г |
| Повітряний потік | 23.4 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 1.9 мм H2O |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Споживана потужність | 3.4 Вт |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Регулювання обертів | Да |
| Сила струму | 0.09 А |
| Товщина | 25 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
- Ціна: 300 ₴





