
- Немає в наявності
- Код: 478648
Кронштейн KSL WM111N (VESA100х100)
299 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний похилий кронштейн WM111N
Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора?
Діагональ екрану
Вага телевізора
Стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора.
Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Максимальна діагональ телевізора | 28 дюйм |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Де знаходиться | Київ |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальний стандарт VESA | 100х100 мм |
| Відстань від стіни | 50 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 28" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм |
| Кут нахилу кронштейна | 15° |
| Кут повороту кронштейна | Немає |
- Ціна: 299 ₴


