
- В наявності
- Код: 551785
Вентилятор Asus TUF Gaming TR120 ARGB Black (90DA0090-B09000)
999 ₴
+380 (50) 857-57-07
- +380 (97) 922-10-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний вентилятор TUF Gaming TR120 ARGB забезпечує високу продуктивність і довговічність у веселкових кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 29 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік | 77.4 CFM |
| Де знаходиться | Київ |
| Тиск | 3.3 мм H2O |
| Підсвічування | ARGB |
| Розміри | 120 х 120 х 28 мм |
| Регулювання обертів | Немає |
| Технології підсвічування | ASUS Aura Sync |
| Товщина | 28 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
- Ціна: 999 ₴










